Lot DDR displays voor onderscheidingen en sieraden

39,95

Op voorraad

Beschrijving

Afkomstig uit een voormalige DDR fabriek voor onderscheidingen en sieraden

Set bestaat uit 9 plateaus in diverse uitvoeringen en modellen

Afmeting bruin plateau, vermoedelijk voor ringen, 24 x 24 cm

Zwart plateau met deksel ca 38 x 25 cm

Witte/beige plateaus 47 x 25 cm

Behalve de zwarte plateaus zijn allen voorzien van een zacht materiaal aan de onderzijde om beschadigingen op glas of ander materiaal te voorkomen

Prijs is voor alle 9 displays

palst-k3

Extra informatie

land van herkomst

DDR