Lot plaatjes, DLH / Deutsche Lufthansa Tempelhof

0,00

Uitverkocht

Wil je geïnformeerd worden wanneer dit product weer op voorraad is?

Beschrijving

Lot bestaat uit 2 DLH gemerkte fabriek plaatjes met ID nummer, 2 vliegtuig type plaatjes en 2 onbekende plaatjes

Bodemvondsten van Tempelhof / Berlijn, niet gereinigd

Prijs is voor alle 6 plaatjes

L-2

Extra informatie

land van herkomst

Duitsland